Kontakt

Asa Development Sp. z o.o. 2 Sp. k.
ul. Lubostroń 22
30-383 Kraków

e-mail: biuro@asadevelopment.pl
tel: +48 (12) 357 90 12

poniedziałek - piątek: 10:00 - 16:00

www.facebook.com/ASADevelopmentKrakow

Twój notatnik zobacz zawartość »

Mieszkania i apartamenty w Krakowie
Inwestycje zrealizowane
Kamienica Pilotów 29

Kamienica Pilotów 29 jest położona w samym centrum Krakowa na skraju Starego Miasta, 2 kilometry od Rynku Głównego oraz Dworca Głównego PKP. Inwestycja utrzymana w kameralnym charakterze, została zaprojektowana z myślą o osobach pragnących znaleźć komfortowe i nowoczesne mieszkanie w samym sercu miasta. Kamienica usytuowana jest w spokojnym otoczeniu, w sąsiedztwie osiedla willowego.

Położenie Kamienicy przy jednej z głównych ulic Krakowa umożliwia łatwe dotarcie do każdej dzielnicy miasta. W okolicy rozlokowane są placówki edukacyjne, ośrodek zdrowia, punkty usługowe oraz sklepy spożywcze, m.in. delikatesy Alma. 

Miejsce w którym znajduje się inwestycja łączy w sobie zalety związane z położeniem w spokojnej i zielonej okolicy oraz bliskością ścisłego centrum. Lokalizacja Kamienicy jest jedną z najatrakcyjniejszych na terenie miasta Kraków.

Opis inwestycji

Kamienica Pilotów 29 znajduje się w centrum Krakowa na skraju Starego Miasta, zaledwie dwa kilometry od Rynku Głównego oraz Dworca Głównego PKP. Inwestycja ta jest kameralnym obiektem zaprojektowanym z myślą o osobach pragnących w bliskiej odległości od centrum znaleźć komfortowe i nowoczesne lokale mieszkalne o ponadprzeciętnym standardzie. Kamienica usytuowana jest w spokojnym otoczeniu, w sąsiedztwie osiedla o charakterze willowym.

Położenie Kamienicy przy jednej z głównych ulic umożliwia łatwe dotarcie do każdej dzielnicy miasta. W pobliżu zlokalizowane są również placówki edukacyjne, ośrodek zdrowia, punkty usługowe oraz sklepy spożywcze m.in. delikatesy Alma.

Miejsce, w którym powstaje inwestycja łączy w sobie zalety związane z położeniem w spokojnej i zielonej okolicy oraz bliskością ścisłego centrum miasta. Lokalizacja Kamienicy należy do jednych z najatrakcyjniejszych w Krakowie.

Wyjątkowa architektura

Jak żadne inne zadanie, projektowanie wielorodzinnych budynków mieszkalnych jest dla architekta zadaniem zaszczytnym i odpowiedzialnym, wymagającym zwiększonego wysiłku twórczego.
Świadomość, że rezultat jego pracy twórczej ma służyć przyszłemu użytkownikowi mieszkania, zapewnieniu mu warunków dla bezpiecznego rozwoju jego rodziny i edukacji dzieci, czyni go współodpowiedzialnym za poziom satysfakcji z tzw. domowego ogniska. Realizacja celu – MIESZKAĆ LEPIEJ stała się myślą przewodnią przy projektowaniu budynku mieszkalnego przy ul. Pilotów w Krakowie.

Wyjątkowa architektura

Zespół architektów wyłoniony do opracowania projektu ma w swym bogatym CV wiele wygranych krajowych i międzynarodowych konkursów. Lider zespołu architekt Romuald Loegler jest autorem wielu prestiżowych budynków mieszkalnych i publicznych, szkół, wyższych uczelni, teatrów, sal koncertowych, bibliotek, obiektów sakralnych.
Posiada w swoim dorobku wiele państwowych krajowych i zagranicznych nagród za wybitne osiągnięcia zawodowe i artystyczne. 
Twórczość Romualda Loeglera jest publikowana w fachowych wydawnictwach – czasopismach i książkach, zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju m.in. w Niemczech, Finlandii, Francji, USA, Włoszech, Czechach… itd.
Wieloletnie doświadczenie realizacyjne architektów – twórców koncepcji, inspirowane ambicją dewelopera, zaowocowały rozwiązaniami, które charakteryzują się funkcjonalnymi walorami mieszkań, ich zróżnicowaną strukturą, atrakcyjną architektonicznie, bezpieczną i przepełnioną światłem dziennym współ-przestrzenią wewnętrznej komunikacji.

 Funkcjonalny plan budynku, charakteryzuje pewien stopień możliwości przekształceń: zmiana struktury mieszkań, możliwość dostosowania do życzeń klienta rozwiązań funkcjonalnego detalu. Otwarty plan mieszkań wolny od konstrukcyjnych barier oferuje możliwość indywidualnej aranżacji mieszkalnych wnętrz. 

Wyjątkowa architektura


Indywidualna w wyrazie architektura budynku, charakteryzuje się stylistyczną spójnością i elegancją, sprzyjającą pozytywnym doznaniom.