Kontakt

Asa Development Sp. z o.o. 2 Sp. k.
ul. Lubostroń 22
30-383 Kraków

e-mail: biuro@asadevelopment.pl
tel: +48 (12) 357 90 12

poniedziałek - piątek: 10:00 - 16:00

www.facebook.com/ASADevelopmentKrakow

Twój notatnik zobacz zawartość »

ASA Development w Krakowie

Apartamenty na Ruczaju – nowe inwestycje

ASA Development

ASA Development to inwestor o nowatorskim i świeżym spojrzeniu na branżę deweloperską. Przy planowaniu inwestycji uwzględniamy elementy najważniejsze dla potencjalnych mieszkańców – nienachalną estetykę, koegzystencję w przyjaznym otoczeniu oraz najwyższą jakość i terminowość realizacji. Dzięki podjętym staraniom chcemy, by poziom życia mieszkańców osiągał nadzwyczajne standardy. Więcej niż istotnym, jest dla nas sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Rozumiemy, że własne lokum jest najlepszą drogą do budowania przyszłości i osiągania sukcesów. W doskonały sposób zaświadczają o tym nasze dotychczasowe realizacje mieszkań i apartamentów na terenie Krakowa oraz innych miast Polski.

Zarząd Spółki tworzą osoby o różnorodnym i uzupełniającym się doświadczeniu deweloperskim. Zasiadają w nim m.in.:

Adam Pozner – autor sukcesu wielu inwestycji na terenie całego kraju, za które został uhonorowany nagrodami i tytułami, w tym Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2004 nagrodę "Złotego Sokoła" . Jego wieloletnie doświadczenie w branży, w połączeniu z dbałością o wysoką jakość inwestycji i zadowolenie klientów, wyróżnia go na tle innych polskich inwestorów. Zaufało mu tysiące mieszkańców, w tym społeczność największej krakowskiej inwestycji ostatnich lat – Osiedla Europejskiego.
Andrzej Łukasik
– właściciel Prestige System, przedsiębiorstwa istniejącego na rynku budowlanym od ponad dekady, które współtworzyło liczne inwestycje handlowe, sportowe i mieszkaniowe m.in. krakowski Solvay Park oraz budynek w którym siedzibę ma Komisja Nadzoru Finansowego.

ASA Development to zespół specjalistów, którzy poprzez znajomość branży i pasję tworzenia ustanawiają nowe standardy w branży deweloperskiej.

ASA Development Sp. z o.o. 2 Sp. k.
ul. Lubostroń 22
30-383 Kraków
tel.: +12 357 90 12
e-mail: biuro@asadevelopment.pl

Dane rejestrowe:
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE,
XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
KRS: 0000618671
Kapitał zakładowy: 3.080.000,00 zł
NIP: 9452195001
REGON: 364541604