Kontakt

Asa Development Sp. z o.o. 2 Sp. k.
ul. Lubostroń 22
30-383 Kraków

e-mail: biuro@asadevelopment.pl
tel: +48 (12) 357 90 12

poniedziałek - piątek: 10:00 - 16:00

www.facebook.com/ASADevelopmentKrakow

Twój notatnik zobacz zawartość »

Apartamenty Lubostroń 22


 Wizualizacje mają charakter poglądowy.

Apartamenty Lubostroń 22


 Wizualizacje mają charakter poglądowy.

Apartamenty Lubostroń 22


Wizualizacje mają charakter poglądowy.

Filmy z budowy - Apartamenty Lubostroń

Biuro sprzedaży

Mieszkania w Krakowie 

Mieszkania w Krakowie

ASA Development oferuje komfortowe, nowoczesne i korzystne cenowo mieszkania w Krakowie. Nasza najnowsza inwestycja to Apartamenty na Ruczaju. Nie bez powodu wybraliśmy lokalizację wchodzącą w skład dzielnicy Dębniki (dawne Podgórze) – jest to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów miasta. Apartamenty Lubostroń to kameralny obiekt, zaprojektowany z myślą o osobach poszukujących komfortowego i przytulnego mieszkania. Najbliższe otoczenie inwestycji składa się z nowoczesnych budynków i zieleni. Wśród szpaleru wyniosłych jesionów możesz znaleźć swoje miejsce do życia. Z myślą o Twoich potrzebach tworzymy mieszkania, w których zaznasz spokoju i zrelaksujesz się po ciężkim dniu w pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jeśli szukasz komfortowego mieszkania w Krakowie.


Dlaczego warto zdecydować się na mieszkanie na Ruczaju?

Wiele osób decyduje się na zakup mieszkania na Ruczaju. Apartamenty położone są w okolicy ul. Bobrzyńskiego i Kobierzyńskiej oraz pętli tramwajowej Czerwone Marki. Linie tramwajowe numer 11, 18, 23, 52, 62, 70 oraz linia autobusowa numer 194 umożliwiają dotarcie do każdej dzielnicy Krakowa, w tym na Podgórze, Łagiewniki, Borek Fałęcki lub Stare Miasto.

W bliskim sąsiedztwie znajdują się placówki edukacyjne, punkty handlowe i usługowe oraz obiekty rekreacyjne. W odległości od 100 do 700 metrów od inwestycji zlokalizowane są przedszkola, szkoła podstawowa, plac zabaw, stadnina koni, centrum handlowe, ośrodek fitness i przychodnię. W odległości 1 do 2 kilometrów od Apartamentów rozciąga się kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Krakowski Park Technologiczny, z firmami takimi jak Motorola, Nokia, Shell czy Ericpol. Nasza inwestycja stanowi bezkompromisowe połączenie nowoczesnej architektury, wysokiej funkcjonalności lokali i atrakcyjnej lokalizacji. Z pewnością każdy z Was odnajdzie w naszych mieszkaniach własną przestrzeń życiową!

Wyjątkowa architektura

Nasza inwestycja jest efektem wzmożonego wysiłku twórczego biura architektonicznego ION Architekci, które w porozumieniu z firmą deweloperską ASA Development, uwzględniło wszystkie potrzeby i oczekiwania przyszłych mieszkańców. Stworzyliśmy wielorodzinny budynek mieszkalny, zapewniający idealne warunki dla harmonijnego rozwoju rodziny. MIESZKAĆ LEPIEJ – to idea przyświecająca współpracującym z nami architektom i projektantom.

Biuro architektoniczne ION Architekci tworzą doświadczeni i kreatywni specjaliści, tworzący śmiałe i funkcjonalne budownictwo. Wieloletnie działania realizacyjne biura, inspirowane ambicją dewelopera, zaowocowały innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie struktury i funkcjonalności mieszkań. Tworzymy lokale o otwartym planie, wolne od ograniczeń konstrukcyjnych, oferujące możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza. Niezależna w wyrazie architektura budynku to ucieleśnienie stylistycznej spójności i elegancji, wzbudzające pozytywne emocje.

Komfort zamieszkiwania kreuje nie tylko atrakcyjna w skali miasta lokalizacja budynku, ale też otaczająca go zieleń i skala sąsiadującej z nim zabudowy.

 

LISTA MIESZKAŃ